ShowBiz

Dua Lipa pa asnjë ndërhyrje estetike (Foto)

Këngëtarja Dua Lipa duket se ka mbajtur natyralitetin e saj.

Dua e cila po gëzon famë botërore, ka marrë edukatën e duhur familjare.

Ajo përkundër famës dhe të gjithave, nuk ka provuar të bëjë ndonjë trajtim estetik.

I qartë është krhaasimi në foton më poshtë, ku ajo shihet si fëmijë dhe në ditët e sotme, e ku përputhen të gjitha elementet, pra duke konfirmuar se ajo nuk ka asnjë ndërhyrje estetike, shkruan Telegrafi.

Dua përkundër faktit se nuk ka ndërhyrje, mbetet prej këngëtareve më atraktive të skenës.

shaqiri