ShowBiz

Duda Balje tejet elegante derisa pret mysafirët për iftar

Duda Balje është deputja më e komentuar në Kuvend, dhe kjo për shkak të elegancës që ka.
Ajo madje e bartë me vete elegancën edhe në shtëpi, dhe së fundmi duket mahnitshëm në disa fotografi të publikuara në Facebook, shkruan lajmi.net

Me ndjekësit aty ka ndarë momente nga pritja e mysafirëve për iftar dhe pranë imazheve ka pranuar komente shumë pozitive.

Duda është deputete nga radhët e grupit parlamentar 6+./Lajmi.net/