E bukura dhe deti

Eliona Pitarka ka treguar edhe njëherë pse cilësohet si një ndër shqiptaret me të pasmet më të bukura, teksa modelja dhe aktorja e re shqiptare ka pozuar buzë detit në Kotor të Malit të Zi.

instaaa