ShowBiz

A e dini se çfarë raporti kanë Teuta e Tuna? Kjo foto dëshmon gjithçka (Foto)

Këngëtares së njohur Tuna ende nuk po i ndalen urimet për lindjen e djalit të saj Tian-it.
Një urim shumë të veçantë, Tuna sot ka marrë nga një aktore shumë e njohur.

Bëhet fjalë për aktoren Teuta Krasniqi e cila është nënë e dy vajzave, transmeton Gazeta Express.

Teuta përveç urimit që i ka bërë, ka thënë se tash me lindjen e Tian-it, jeta e tyre merr kuptim.

‘Tuna zemer, urime lindja e Tian-it. Paste shendet dhe shume gezime bashke me ty dhe Patrisin Ehhh… tash ju ka marr jeta kuptim, tash e perjetoni dashnine e pakufishme dhe te pa kusht. E pacit njeri tjetrin gjithmone. Ju perqafojme shume dhe mezi po presim me ju taku, hugssss’, ishte komenti që i ka bërë Teuta.

Nga kjo mund të kuptojmë se Tuna e Teuta kanë raporte shumë të mira me njëra-tjetrën. /Gazeta Express/