Aktuale

E godet në kokë me komplet të pijeve

Në lagjen Veternik në Prishtinë një person ka raportuar se i dyshuari i panjohur nën kërcënimin e armës së zjarrit e kishte goditur me një komplet të pijeve në kokë dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar, perdeirsa rasti eshte duke u hetuar./KosovaPress/

the authorE B