ShowBiz

A e keni ditur se ‘Zejnep’ ka një motër binjake? Madje nuk mund t’i dalloni (Foto)

Të gjithë e njohim aktoren Hazal Filiz Küçükköse për bukurinë e saj.

Së fundmi ajo është pjesë e serialit “Kara Sevda” në rolin e Zejnepes.

Por pak kemi ditur nga jeta e saj personale, dhe ajo çfarë na ka çuditur nga aktorja është fotografi e fundit e publikuar, transmeton Arbresh.info

Askujt nuk do të ja kishte marrë mendja se aktorja kishte një motër binjake identike si vetja.