ShowBiz

E mohojnë lidhjen por nuk i rezistojnë njëri-tjetrit në koncerte (Foto)

Që nga dueti i tyre ‘Na e dina’, Samanta Karavella dhe Gent Fatali u përfolën për një lidhje mes tyre.

Dyshja në fjalë, kanë mohuar këtë gjë, duke thënë se janë vetëm kolegë.

Mirëpo, ata duket se nuk i rezistojnë njëri-tjetrit. Kjo se, ata në koncerte shfaqen shumë intim dhe krijojnë skena mjaft të nxehta.

Gazeta Express ka kontaktuar me Gentin përsëri për të pyetur në mos kolegialiteti ka kaluar në dashuri por ai prapë ka mohuar diçka të tillë./Express