ShowBiz

E veshur veç me robdishan, Rita feston për 15 milionë ndjekësit

Rita Ora ka publikuar disa imazhe, ku shfaqet gjysmë e zhveshur.

Rita Ora ka publikuar imazhe, teksa po përgatitej për ndonjë fotosesion të ri, shkruan lajmi.net.

E grimosur dhe e veshur vetëm me robdëshambër, këngëtarja u shpreh e lumtur për arritjen e 15 milionë ndjekësve në Instagram.

“Nuk duhej të ua tregoja këtë pamje, por ju njerëz jeni më të mirët dhe kemi arritur 15 milionë. #urimemuajiikrenarisë”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Rita Ora është “Ritual”, ndërsa po punon për këngë të re. /Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli