Aktuale

E zë rryma duke punuar

Një person nga Vushtrria është lënduar pasi që duke punuar e ka zënë rryma.

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur dje në rreth orës 11 e 40 ku viktima pasi që punonte në një lokal ka rënë në kontakt me rrymën dhe ka pësuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar në QKU për trajtim mjekësor njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin./KosovaPress/