ShowBiz

Edhe kjo këngëtare e muzikës popullore ekspozon të pasmet bombastike

Këngëtarja e njohur Lori e cila më zërin e saj të veçan i bënë që të gjithë të dëgjojnë muzikën e saj.

Ajo për veç zërit ka edhe bukurin e saj e cila cilësohet të jetë këngëtarja më e bukur e estradës tonë.

Në rrjetin social Instagram është shumë aktive dhe ka një numër të madh të ndjekësve.

Ajo poston imazh të ndryshme ku edhe së fundmi ka postuar një fotografi ku ka të veshur një fustan ngjyrë trupi me noanca të llojllojshme, por që në fokus i ka vë të pasmet e saja bombastike.

Ndryshe Lori është shumë e ftuar në ahengje familjare.

Më poshtë shikoni fotografin e fundit.