ShowBiz

Elita Rudi bëhet me veturë të re

Elita Rudi është bërë me veturë të re.

Ishte vetë ajo që e bëri të ditur këtë nëprmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net

Prezantuesja seksi ka zgjedhur t’a blejë një makinë të tipit ‘Mini Cooper’ tek e cila edhe ka pozuar.

Ndryshe Elita po shijon lidhjen e saj me reperin Gjiko dhe bashkë po konsiderohen si çifti më simpatik në estradë./Lajmi.net/