ShowBiz

Eliza Dushku së shpejti nuse? Aktorja e konfirmon përmes kësaj foto!

Aktorja me origjinë shqiptare Eliza Dushku ka publikuar një foto në profilin e saj ne Instagram së bashku me parterin e saj.

Krahas faktit që është hera e parë që publikon foto me të, aktorja ka bërë të ditur se së shpejti do të lidhet në martesë dhe ceremonia do të ndodhë pikërisht në Boston. Pas kësaj foto kanë nisur urimet për aktoren e njohur. Nuk dihet nëse kjo është një shaka e saj apo e vërtetë, por në këtë foto duket mjaft e lumtur./Gazeta Express/

the authorE B