ShowBiz

Elvana Gjata bashkëpunon me reperin e njohur për këngën e re

Elvana Gjata, së shpejti vjen me projekt të ri muzikor.
Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata në këngën e re ka bashkëpunuar me reperin, Lyrical Son, shkruan lajmi.net.

“Pa dashuri”, do të titullohet kënga e tyre e cila është pjesë e filmit “Dy gisht mjaltë”, premiera e të cilit është me 28 mars.

“Pa dashuri”, 2gisht_mjalte lyricalson”, ka shkruar Gjata në Instagram.

Përndryshe, filmi do jetë më 28 mars në të gjitha kinematë në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

“Pa dashuri” @2gisht_mjalte @lyricalson

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on