ShowBiz

Elvana Gjata merr gjithë vëmendjen, shikoni çfarë ka postuar

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur shqiptare Elvana Gjata, nuk ka të ndalur.

Ajo jo rrallë herë poston foto të ndryshme ku merr gjithë vëmendjen e fansave të saj, shkruan arbresh.info

Para pak minutave në llogarinë e saj në Facebook, Elvana ka postuar disa fotografi në të cilat duket tërheqëse si gjithmonë.

Ndryshe, Elvana tash e sa kohë po qëndron në Shba ku po mundohet të kyçet në tregun ndërkombëtar.

Projekti i fundit nga këngëtarja është kënga ‘Forever is over’ e realizuar nga Dj i njohur David Gueta./Arbresh.info