ShowBiz

Emina Cunmulaj ‘kapet’ me komentuesen që i tha se e ka burrin e vjetër

Emina Cunmulaj është ‘kapur keq’ me komentuesen e cila i ka thënë publikisht se e ka burrin e vjetër dhe duken si të jenë babë e vijë.

Modelja shqiptare, Emina Cunmulaj nuk e ka aspak problem që t’ua tregoj vendin atyre që e sulmojnë me komente nëpër rrjete sociale, sidomos atë Instagram, shkruan lajmi.net.

Dikush prej ndjekësve i ka thënë së fundmi asaj se me burrin e saj po duken si babë e bijë e jo si burrë e grua andaj reagimi i saj nuk ka munguar.

”E ti këtë në foton tënde çfarë e ke, gjysh?” iu kundërpërgjigj ajo./Lajmi.net/


the authorBurbuqe Metolli