ShowBiz

“Emiri” po martohet

Është personazhi më interesant që ka pasur telenovela ” Kara Sevda”, madje roli i tij e ka bërë serialin edhe më të shikuar.

Kësaj radhe do ju tregojmë një sekret për Emirin. Sipas disa thashethemeve dhe medieve turke aktori Kaan do t’i japë fund beqarisë.

Madje thuhet se ka nisur përgatitjet, por nga ana e tij ende nuk është konfirmuar asgjë.
Po ne kemi një dilemë!

A do shkojë në këtë dasëm Nihani?

the authorE B