ShowBiz

Enca me mesazh inspirues për femrat

Enca Haxhia ka shkruar disa fjalë inspiruese për gjininë femërore.
Dua Lipa përmes një statusi në Instagram, ka kërkuar që femrat ta përkrahin njëra-tjetrën, shkruan lajmi.net.

“Nëse je grua dhe godet gratë tjera…Ti je duke bërë gabim. Ndryshimi fillon nga ne”, ka shkruar Enca.

Kujtojmë që këngëtarja është duke shijuar suksesin e projektit të fundit “Baladë”, të cilit ia ka shoqëruar edhe videoklipin. /Lajmi.net/