ShowBiz

Ermal Fejzullahu pranon urimin më të bukur nga bashkëshortja

Ermal Fejzullahu sot feston ditëlindjen.

Ermal Fejzullahu me këtë datë feston ditëlindjen, duke mbushur plot 31 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes, këngëtari ka pranuar urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe shoqëria.

Një urim special atij ia bëri bashkëshortja, Ariana, e cila zgjodhi fjalët më të bukura për t’ia uruar ditëlindjen Ermalit.

“Faleminderit për çdo sekond të jetës që më bën të jem e lumtur që jam pranë teje. Të paça gjithmonë afër…Të dua”, ka shkruar Ariana.


Për ndryshe, “Mke harru” titullohet kënga e fundit nga Ermal Fejzullahu në bashkëpunim me Ledri Vulën. /Lajmi.net/