ShowBiz

Ermali e quan legjendë babain e tij, Sabriun (Foto)

Ermal Fejzullahu duket se ka një dashuri të madhe për babain e tij, Sabriun.

Një nga këngëtarët më aktiv të skenës vazhdon të mbetet Sabri Fejzullahu, i cili lansoi ditë më parë këngën “Tradhëtar”.

Sabriu mori përkrahje nga shumë kolegë, por sidomos mori përkrahje nga djali i tij.

“Legjenda ime”, ka shkruar Ermali në rrjetin social Instagram.

Vet Ermali dhe Sabriu kanë pasur bashkëpunime më herët, por do të jetë kohë e gjatë kur Ermali do të arrijë babain e tij me krijimtarinë muzikore.

the authorE B