ShowBiz

Fatos Kryeziu sot uron festën e 28 Nëntorit, arsyeja do t’iu habisë (Foto)

Aktori kosovar Fatos Kryeziu sot në rrjetet sociale ka bërë një postim mjaft interesant.

Ai ka hedhur një fotografi të flamurit kombëtar dhe kësaj fotoje i ka lënë një shkrim shumë qesharak, shkruan lajmi.net

Fatosi ka uruar gjithë shqiptarët për këtë festë dhe arsyeja se përse ai këtë gjë po e bën pikërisht sot ka të bëj me faktin ditën kur është 28 Nëntori, bëhen shumë urime  dhe sipas aktorit atë ditë po bëhet ‘llugë’ në rrjetet sociale!/lajmi.net

fdfasdf