ShowBiz

Fero krenar me kryeministrin Ramush Haradinaj

Edhe reperi ka ndarë pak kohë për t’i shkruar disa rreshta për kryeministrin në detyrë.

Dorëheqja e kryeministrit Ramush Haradinaj ka nxitur reagime të shumta edhe tek figurat e shoubizit, shkruan lajmi.net.

Është reperi nga Gjilani, Fero, artisti i fundit i cili ka shkruar disa fjalë për Ramush Haradinaj, ku shprehet shumë krenar për personalitetin e tij.

22 vjeçari ka publikuar një fotografi të kryeministrit në Instastory ku ka cituar fjalët e tij, “Nuk ka rëndësi se kush rrëzohet e çohet, veç Kosova le të mbetet”, dhe ia bashkëngjiti këtë shkrim: “Krenar me ty Ramush Haradinaj, Lum Kosova për ty”. /Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli