Sport

Formacionet, Getafe – Barcelona (Foto)

Barcelona sot do të takohet me skuadrën e inkuadruar këtë sezon në La Liga, Getafe

Trajneri i skuadrës katalunase, Ernesto Valverde pritet të bëjë disa ndryshime në formacion në ndeshjen ndaj Getafes, por do të ruajë treshen e sulmit, Suarez, Messi dhe Dembele.

Ky takim zhvillohet nga ora 16:15. /Express/