Sport

Formacioni i Juventusit për fitore ndaj Olympiacosit

Mediat italiane kanë publikuar formacionet e mundshme të ndeshjes Juventus – Olympiacos në Ligën e Kampionëve.

Juventus dhe Olympiacos takohen sonte në Ligën e Kampionëve.

Mediat italiane kanë publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Juventus: Buffon; Sturaro, Barzagli, Chiellini, A.Sandro; Pjanic, Matuidi; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain.

Olympiacos: Proto; Koutris, Engels, Romao, Figueiras; Gillet, Odjidjia-Ofoe; Marin, Fortounis, C.Gonzalez; Emenike.