ShowBiz

Genta ndryshon pamje! Nuk njihet (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli është larguar pak nga muzika por asnjëherë nga vëmendja e publikimit.

Së fundi, Genta është shfaqur në një fotografi në të cilën duket shumë më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim.

Me flokët e bardha ajo dukej shumë më ndryshe se zakonisht.

Ndryshe, Genta është këngëtarja e shumë hiteve ndër vite dhe të cilat u kanë mbijetuar kohës./Indeksonline/