ShowBiz

Gigi Hadid i reziston të ftohtit, me shumë stil në New York

Ndër modelet më të suksesshme dhe më të përfolura në botë.

Gigi Hadid tërheqë vëmendje në çdo paraqitje të saj.

Ikona e modës 22 vjeçare është fotografuar së fundi në New York me një bluzë të gjatë që I theksonte linjat perfekte trupore.

Përkundër temperaturave të ftohtë që po mbizotërojnë në qytetin e New York-ut kjo nuk e ka ndaluar bukuroshen që ti ekspozoj linjat.