ShowBiz

Gjendet ‘motra’ binjake e Afërdita Dreshajt

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj ka kohë që po jeton jashtë Shqipërisë me të fejuarin e saj.
E jashtë vendit sigurisht se ka krijuar edhe shoqëri me vajzat e huaja, shkruan lajmi.net

Me një prej tyre ajo përngjanë aq shumë sa në shikim të parë dikush që nuk i njeh mund të mendoj se ato janë motra.

Afërdita Dreshaj dhe Lucia Slaninkova në foton e fundit të postuar duken shumë të aftërta./Lajmi.net/