Aktuale

Goditet rëndë një këmbësor në Fushë Kosovë

Një person është goditur me veturë teksa po kalonte zebrat në Fushë Kosovë.

Në disa foto të publikuara në rrjete sociale, i aksidentuari shihet i lënduar rëndë, transmeton Indeksonline.

Mësohet se i njëjti është goditur teksa kalonte në vija të bardha.

Njësitet e Policisë së Kosovës kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe janë marrë me këtë rast.

Më poshtë shikoni pamjet: