ShowBiz

Granit Xhaka publikon imazhin më të bukur të bashkëshortes shtatzënë

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Nëpërmjet një fotografie të publikuar ditë më parë në Instagram, Granit Xhaka ka njoftuar ndjekësit se ai dhe Leonita, shumë shpejtë do të bëhen prindër, shkruan lajmi.net.

Pas lajmit të gëzueshëm, çifti nuk po ndalen së publikuari fotografi të bukura të Leonitës shtatzënë.

“Dy dashuritë e mia”, ka shkruar Xhaka pranë postimit të fotos në të cilën bashkëshortja e tij shihet me barkun e rrumbullakosur./Lajmi.net/