Aktuale

Hajnat vjedhin arkën e supermarketit

Policia raporton se në Rahovec persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e një super marketi dhe nga aty kanë vjedhur kasafortën me një shumë parash dhe një sasi të konsiderueshme të duhanit.

Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin. /KosovaPress/