Aktuale

Halimi shetit Parisin me Emre Can, tregon karakterin e shqiptarit

Besar Halimi është shok i ngushtë me yllin e Juventusit, Emre Can.

Ata shpesh shihen së bashku nëpër pushime. Të hënën Halimi dhe Can kanë shetitur në kryeqytetin e Francës në Paris.

Në këtë fotografi ylli i kombëtares së Kosovës shihet në shoqërinë e futbollistit të Gjermanisë, por Halimi tregon paksa karakterin shqiptar duke u ulur tek mbështetësja. /Indeksonline/

the authorBurbuqe Metolli