ShowBiz

“Hyrrem” tregon këmbët seksi

Meryem Uzerli, është aktorja e njohur sidomos në serialin “Sulltani i Madhërishëm” prej ku arriti që të fitoj me miliona fansa.Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku tregon këmbët e saj seksi dhe shumë të bukura.Image result for meryem uzerli

Krahasimi me personazhin në film dhe në jetën reale kemi dallime të mëdha dhe kjo është arsyeja që sa herë shfaqet shumë seksi vërshojnë komentet dhe pëlqimet.