ShowBiz

Hyrremi pa pikë grimi! (Foto)

Aktorja turke shfaqet pa grim.

Meryem Uzreli, si duket ka shumë besim në bukurinë e saj dhe pa dyshim që ka të drejt. Kjo ngase nuk heziton aspak që të shfaqet natyrale.

Bukuroshja turke ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet e shtrirë në krevat dhe e pa grimosur. Kjo është mënyra me të cilën aktorja po u thotë natën e mirë fansave të saj.

Ndryshe Meryem Uzerlin e njohim nga intepretimi i rolit të Sulltaneshës Hyrrem./21Media