Sport

Iker Casillas kthehet titullar te Porto dhe pëson gol qesharak

Iker Casillas është sërish në qendër të vëmendjes pas golit që pësoi mbrëmë me Porton.

Ish numri një i portës së Real Madridit, Iker Casillas, për disa ndeshje me radhë ishte lënë në stol në Porto, por të premten mbrëma ai u rikthyer në formacion.

Megjithatë, ky kthim nuk ishte ashtu siç do të dëshironte spanjolli, pasi që pësoi një gol jo edhe të mirë që ka bërë gjitha mediat të merren me këtë gjë. /Gazeta Express/

the authorE B