ShowBiz

Inva Mula divorcohet pas 11 vitesh

Inva Mula i ka dhënë fund marrëdhënies me partnerin.

Pas divorcit të bujshëm nga Pirro Çako me të cilin ka një djalë, sopranoja e njohur Inva Mula, duket se i ka dhënë fund edhe marrëdhënies 11-vjeçare me biznesmenin kosovar, Ethem Ramadanin, me të cilin ka edhe një vajzë, Nina.

Burime pranë çiftit kanë treguar për “Panorama Plus”, se thashethemeve të këtyre viteve të fundit për krizë mes tyre, u është vënë kapaku më një ndarje përfundimtare, megjithëse jo si gjithë të tjerat. Kjo për faktin, se ish-çifti kanë vendosur të mbeten miq dhe janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, madje edhe për jetë nate.

the authorBurbuqe Metolli