Sport

Ja më kë është përleshur Messi pas ndeshjes me Cityn (Foto)

Mediat kanë zbuluar me cilin person është përleshur Leo Messi pas përfundimit të ndeshjes mes Manchester Cityt dhe Barcelonës

Sipas mediave spanjolle, ylli i argjentinas në tunelin e stadiumit Etihad është përleshur me ndihmësin e Pep Guardiolas, Mikel Arteta.

Deri te kacafytja kishte ardhur pasi Arteta i kishte thënë Messit: “Çfarë po pret, shko edhe ndërrohu trap”.

Kurse, argjentinasi i është përgjigjur Artets: “O idiot eja këtu dhe mos u fsheh”, përcjell Express.

Por, me ndërhyrjen e yllit të Manchester Cityt, Sergio Agueros situata është qetësuar. /Express/