ShowBiz

Ja kujt i bën masazh Zanfina… me shumë dashuri

Këngëtarja Zanfina Ismaili pothuajse në çdo intervistë që ka dhënë ka folur për një gjë që ajo e bën çdo ditë.Fjala është për kujdesin dhe dashurinë që ka ndaj kafshëve që mban në shtëpi, shkruan lajmi.netAjo mbrëmë në Instastory ka hedhur një video ku shihet teksa e qetësonte me një masazh qenushin e saj.

Këngëtarja këtë gjë e ka bërë më shumë dashuri dhe gjithë interesimi i saj për kafshët është vërtetë për t’u vlerësuar.