ShowBiz

Jonida Maliqi publikon në një video dy gjëra që nuk i kishte bërë më parë! (Foto)

Këngëtarja Jonida Maliqi shquhet në rrjete sociale për pamjen e saj gjithnjë të kuruar në detaje.

Por në këtë të dielë këngëtarja është shfaqur tërësisht ujë dhe sapun duke luajtur me filtrat e Instagram së bashku me vogëlushin e saj Dan. Duket se Maliqi po kalon një të dielë mjaft të paqtë familjare. Në këtë video ajo ka publikuar për herë parë tërësisht fytyrën e djalit të si dhe veten e saj pa tualet./Gazeta Express/

the authorE B