ShowBiz

Jonida Maliqi zbulon ‘kapitenin’ që i ka marrë zemrën! (Foto)

Këngëtarja Jonida Maliqi duket se po i shijon pafund këto pushime.
Në postimet e saj ajo shfaqet rrezëllitëse dhe në formë të mrekulleshme me bikini. Por këtë herë ajo ka publikuar një foto mjaft të ëmbël të vogëlushit të saj Dan. Ajo e ka fotografuar të birin me kapelen e kapitenit duke shkruar: “Kapiteni im”./Gazeta Express/

the authorE B