ShowBiz

A ju kujtohet Bleta e duetit me Kreshën?

Bleta Brovina një artiste e re në skenë.

Ajo ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM ku promovoi këngën e re ‘Luje’, shkruan arbresh.info.

Në verën që e lamë pas kjo këngëtare ishte pjesë e duetit me Mc Kreshën.

Kënga e tyre quhej ‘Ikim’.

Shikoni tani Bletën dhe kuptoni risitë e saj muzikore./arbresh.info/