Sport

Juve vihet pas Toni Kroos

Juventus është duke planifikuar që me paratë e fituara nga shitja e Leonardo Bonucci të blejë mesfushorin e Real Madridit, Toni Kroos, shkruan SportMediaset.

Klubet ende nuk kanë nisur negociatat, por Juve raportohet se është duke kërkuar një mesfushor me ndikim, pas mungesës së Blaise Matuidi dhe Axel Witsel./KosovaPress/