Sport

Juventus reagon pas lajmit se Pjanic kërkohet nga Real Madrid dhe Barcelona

Miralem Pjanic nuk do të largohet nga Juventus.
Miralem Pjanic nuk është në shitje.

Juventus ka reaguar pas spekulimeve rreth interesimit nga Barcelona dhe Real Madrid, duke insistuar se mesfushori boshnjak do të mbetet në Torino.

Pjanic kërkohet nga dy klubet e mëdha nga La Liga, përcjell “lajmi.net”.

Por, Juventus nuk do ta lejojë largimin e tij nga Torino. /Lajmi.net/