Sport

Juventus shënon fitore ndaj Tottenhamit (Video)

Juventusi ka shënuar fitore ndaj Tottenhamit me rezultat 2:1 në kuadër të International Champions Cup

Golat për kampionin e Italisë i kanë shënuar Paulo Dybala (6) dhe përforcimi i ardhur nga Bayern Munich, Mehdi Benatia (15).

Kurse, golin e vetëm për Tottenhamin e ka realizuar argjentinasi, Erik Lamela (67).
https://www.youtube.com/watch?time_continue=106&v=SioY7SUhM2I