ShowBiz

Kaltrina Selimi feston ditëlindjen, kaq vite mbushi

Kaltrina Selimi e ka festuar ditëlindjen.

Këngëtarja Kaltrina Selimi, e ka festuar ditëlindjen e saj të 34-ërt, shkruan lajmi.net.

Disa prej urimeve të shumta që i ka pranuar, ajo i ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në Instagram e sigurisht që as dhuratet nuk kanë munguar.

Kaltrina vazhdon të jetë e dashur për publikun ani pse për një kohë të gjatë nuk ka qenë edhe aq aktive.

Para nëntë muajsh ajo ka bashkëpunuar me Irkenc Hykën dhe kënga “Kthema” e cila erdhi me videoklip u pëlqye nga publiku./Lajmi.net/

View this post on Instagram

U rrita edhe un e hajt 🤔💃🏻🥂…birthday girl🎂🤗

A post shared by Kaltrina Selimi (@kaltrinaselimiiofficial) on

the authorBurbuqe Metolli