ShowBiz

Kaltrina me trupin si “peshk” (Foto)

Kaltrina Selimi nuk është se qëndron edhe aq aktive në rrjetet sociale.
Që nga koha kur edhe është bërë nënë, ajo dukshëm është distancuar nga skena muzikore – shkruan Indeksonline.

Megjithatë, në paraqitjen e radhës ajo veshur mban një fustan të gjatë e për trupi.

Linjat e saj trupore duken më në formë se kurrë më parë.

Ajo duket e thjeshtë dhe e bukur!

the authorE B