Aktuale

Kanos policët, arrestohet prishtinasi

Policia ka bërë të ditur se në Prishtinë ka arrestuar një person, pasi i njëjti ka kanosur dy zyrtarë policorë.

Ngjarja ka ndodhur të hënën në rrugën “Shkupi” në Prishtinë, ku i dyshuari kishte qenë pasagjer në një veturë që e kishin ndaluar policët për kundërvajtje, por gjatë shqiptimit të tiketës i njëjti kishte ndërhyrë dhe kishte kanosur policët.

Pas intervistimit, i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar bnë mbajtjr./GazetaExpress

the authorBurbuqe Metolli