ShowBiz

Kaq të vogël e ka vajzën Ibrahim Tatlises dhe është kopja e tij

Elif është më e vogla nga 6 fëmijët e Tatlises, e cila lindi nga martesa e fundit me Aysegul Yildiz.

Kjo martesë nuk zgjati shumë për Ibon sikurse edhe të tjetra, mirëpo i solli në jetë fëmijën që momentalisht e ka më përzemër, përcjell ORAinfo.

Ai me të takohet shpesh dhe asa i kushton një kohë të mirë. Pas sulmit Ibo u vizitua shumë herë me më të voglën e tij, të cilën ish gruaja ia solli në spital.

E çuditshme është ngjashmëria që kanë babë e bijë. E këtë e dëshmojnë më së shumti këto fotografi.

the authorE B