ShowBiz

Katy Perry rikthehet me Orlando Bloom?

Katy Perry dhe Orlando Bloom mund të ribashkohen.

Këngëtarja 32-vjeçare dhe aktori 40-vjeçar janë parë në një koncert Ed Sheeran të mbajtur në Qendrën Staples të shtunën mbrëma, në Los Angeles.

Katy dhe Orlando janë parë duke bërë edhe fotografi së bashku.

“Patjetër që dukej se ishin kthyer së bashku”, ka thënë një dëshmitar okular për E! News.

“Ajo ishte ulur në prehrin e tij gjatë natës dhe shkëmbyen puthje”.

Katy dhe Orlando ishin në lidhje për dhjetë muaj para se të ndaheshin në shkurt. /KlanKosova/

the authorE B