ShowBiz

Kënd e ka “tradhtuar” Geta Beqa (Foto)

Geta Beqa maniakja e palestrës, së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim në palestër dhe me aktivitete fizike, ajo së fundi ka postuar një fotografi duke ngrënë top sheqeri.

Ajo fotografinë e kishte shoqëruar me komentin “Sot është dita e tradhëtisë”.

Kjo nënkupton që Geta i ka tradhtuar ushtrimet dhe u është kthyer ëmbëlsirave./Indeksonline/