ShowBiz

Kështu do të duken ftesat e dasmës së Bleros dhe Afronës

Dasma e Bleros dhe Afronës po afrohet.

Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij Afrona Dika, do ta kurorëzojnë dashurinë me martesë në shtator të këtij viti, shkruan lajmi.net.

Duke qenë se data 21 po afron, çifti kanë përfunduar disa prej përgatitjeve të dasmës, ndër to ftesat të cilat edhe i kanë dorëzuar tek mysafirët.

Se si do të duken ftesat ka treguar Blero nëpërmjet disa postimeve në Instastory. Dasma pritet të jetë madhështore me 600 të ftuar./Lajmi.net/