ShowBiz

Kështu duket pa grim Xhensila (Foto)

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj shquhet për bukurinë e saj natyrale.

Xhensila dita-ditës vetëm po zbukurohet dhe këtë po e dëshmon në paraqitjet e shpeshta.

Së fundi, ajo ka shpërndarë dy fotografi të reja në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën duket shumë natyrale dhe pa pikë grimi.

the authorE B